علت هایی که باعث شکست در نمایشگاه می شود

مولفه های مربروط با غرفه نمایشی
اکتبر 7, 2018
راه های جذاب کردن چاپ بروشور
اکتبر 9, 2018

علت هایی که باعث شکست در نمایشگاه می شود

در اینجا قصد داریم علت هایی که باعث شکست در نمایشگاه می شود را برای شما ارائه کنیم. در صورتی که سعیتان را کرده باشید و در نمایشگاه که طرح ریزی نموده اید خوب پیش نرفت، نا امید نباشید و از حضور در نمایشگاه شرمسار نشوید. نمایشگاه ها این توانایی را دارند که یک سکوی رقابتی ولی با آماده سازی مناسب که شما و برندتان می توانند به نتیجه های خوبی دست پیدا کنید. در اینجا ما به شما کمک خواهیم کرد تا این مورد را تحلیل و بررسی کنید که در نمایشگاه تان با مشکل مواجه نشوید و چه چیزی برای شما درست کار نکرده و به شما برخی اطلاعات محرمانه برای جبران اشتباهاتتان را خواهیم داد.
علت هایی که باعث شکست در نمایشگاه می شود

نمایشگاه مناسب را انتخاب نمایید

نمایشگاه های بسیاری در دنیا سالانه اجرا می گردد. به واسطه نمایشگاه های بسیار، برندها معمولا با انتخاب های بسیرای غرق خواهند شد. بسیاری برندها در انتخاب نمایشگاه با شکست موجه می شوند. در صورتی که نمایشگاه مناسب را برای برندتان انتخاب می کنید، احتیاج دارید تا درباره نمایشگاه های گوناگون و گسترده که در مکان مطلوبتان اجرا می شود پژوهش کنید. نمایشگاه هایی را انتخاب کنیدکه توسط تماشاچی هدفتان بازدید می شود. دیگر جنبه هایی که به شما کمک می کند تا قضاوت کنید که آیا برای برند شما نمایشگاه صحیح است بازدیدکنندگان می باشند که در رویداد غرفه سازی نمایشگاهی را دارند. نمایشگاه ها و رویدادهایی که رقبایتان در آن حضور داشته اند را بررسی نمایید و تصمیماتتان را بر حسب این معیارها بگیرید.
بیشتر بخوانید:

بازاریابی اهداف

پیش از حضور در هر رویداد یا نمایشگاهی، به عنوان یک برند شما می بایست مجموعه ای از هدف های بازاریابی از قل تعریف شده و اهداف داشته باشید. یک فهرست از مواردی که در جستجو می باشید تا در نمایشگاه بدست آورید را پیش از رزرو غرفه نمایشگاهی درست کنید. خواه شما در جستجوی خلق یادآوری برند یا بیشتر کردن پایگاه خریدار و کارفرما یا فروش باشید، زمانی که آگاه باشید که دقیقاً چه می خواهید، بقیه طرح بازاریابیتان می تواند حول هدف اصلی بازاریابیتان بچرخد.

رقابا را دست کم نگیرید

در نمایشگاه هایی که برای شما کارآیی ندارند، فرصتی خوبی است که شما بازدیدکنندگان خود را دست کم بگیرید یا از روی بی علاقگی به آنها نگاه کرده اید. برطرف کردن مشکلات هیچوقت دیر نیست. در نمایشگاه بعدی که شما شرکت می کنید اطمینان داشته باشید که رقبا و بازار را مطالعه نموده اید دیدن و درک اینکه برای رقیب هایتان چه کار انجام داده اید تغییرات لازم را در غرفه نمایش نمایشگاهیتان یا راهبردتان برای شکست دادنشان ایجاد کنید. گذشته فکر بازدیدکنندگان را نکردید. فاکتور دیگری که می توانست روی شما به شکل منفی در نمایشگاه ها اثر داشته باشد یا دست کم گرفتن یا دست بالا گرفتن واکنش ها از طرف بازدید کنندگان بسیاری از غرفه نمایش نمایشگاهتان در لحظه دیدن کردند، می بایست کارمند و فضای لازم برای کنترل آن ها را داشته باشند، هم چنین در صورتی که مردم یک غرفه خالی را به شکل استثنایی مشاهده کنند، تاثیر منفی بر جای خواهدگذاشت و پس اطمینان حاصل کنید که منابع لازم در غرفه تان دارید تا جمعیت بزرگی را در خود جای دهد و محیط لازم را در غرفه تان زنده و پر انرژی برای کشاندن بازدید کنندگان به خود را حفظ کنید.

مطلب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *