مصالحی که باید در غرفه سازی استفاده شوند

نکاتی پایه در غرفه سازی و نقش آن در اشتغال زائی چگونه است؟
سپتامبر 17, 2018
چند روش برای طراحی یک بروشور اثرگذار
سپتامبر 18, 2018

مصالحی که باید در غرفه سازی استفاده شوند

در این مطلب از سایت آرته چاپ قصد داریم در مورد مصالحی که باید در غرفه سازی استفاده شوند برای شما توضیحاتی را ارائه کنیم. شما برای ساخت بدنه غرفه به یکسری مطالح به خصوصی احتیاج پیدا می کنید، از این رو ما به یکسری مصالح اشاره می کنیم که امیدوارم برای شما مفید باشه . در ادامه همراه ما باشید.

مصالحی که باید در غرفه سازی استفاده شوند

غرفه‌های از قبل ساخته شده

در این روش از قطعه های از قبل ساخته شده آلومینیومی یا فولادی و پانل‌های گوناگونی، و با طرح‌های ویژه ای برای راه اندازی غرفه استفاده می‌شود. در حال حاضر با در نظر داشتن رشد صنعت غرفه‌سازی و متنوع شدن قطعه های تولیدی و امکان اجرای طرح‌های گوناگون ، در بسیاری نمایشگاه‌ها از مصالح غرفه سازی از این دست استفاده می‌شود.

غرفه‌های سازی استاندارد

در اجرا معمولاً نمایشگاه‌ها با غرفه‌هایی از این قبیل رو به رو هستیم که بصورت مشابه با توجه به تقاضای  کاربران به آنان واگذار خواهد شد تا کاربران در آن محیط محصولات خود را به نمایش بگذارند. هزینه‌های طراحی و ساخت این غرفه‌ها به مراتب پایین تر از غرفه‌هایی می باشد که برای اهداف ویژه ساخته شده‌اند.

غرفه‌های ترکیبی و خاص

مناسب ترین نوع غرفه برای جلب کاربران، سهولت طراحی و هم چنین سهولت پیاده‌سازی همین دسته از غرفه‌ها می باشند. غرفه‌های ترکیبی از مصالح سنتی و از قبل ساخته در کنار یکدیگر  بهره خواهند برد، به این  علت پیاده‌سازی آن ها در چند ساعت صورت می گیرد و طراح هم به سادگی می‌تواند هر شکلی که بخواهد به غرفه بدهد. در غرفه‌های ترکیبی و خاص و به شکل معمول از قسمت های شیشه‌ای برای جذابیت زیادتر استفاده می‌شود.

مصالحی که باید در غرفه سازی استفاده شوند

غرفه‌های سنتی

خیلی از افرادی که در غرفه‌ها قدم می‌زنند احساس می‌کنند غرفه‌ها به روش سنتی راه اندازی شده‌اند بلکه در این روش از مصالح و مواد سنتی مثل نئوپان، چوب وغیره برای راه اندازی غرفه استفاده می‌شود؛ این در حالی می باشد که غرفه‌های نمایشگاهی قبلاً زیادتر به این شکل بودند و در حال حاضر به شکل ترکیبی و خاص ساخته می‌شوند. در ادامه با انواع غرفه بیشتر آشنا خواهید شد همراه ما باشید.

غرفه نمایشگاهی خطی

اين غرفه از 3 طرف با غرفه هاي ديگر همجوار می باشد و از پایان از يك طرف به راهرو مشرف می باشد. تنها تفاوت آن با سایر غرفه هاي عادی پهنا و عمق آن ها است. البته غرفه هايي كه بر بزرگتري دارند به شرط دارا بودن عمق مناسب تر می باشند. به غرفه هاي معمولي به لحاظ اينكه در رديف غرفه هاي ديگر قرار دارند غرفه هاي رديفي نيز گفته مي شود.

غرفه نمایشگاهی نبشي

غرفه هاي نبشي از 2 طرف با ديگر غرفه های که داراي ديوار مشترك و از 2 طرف ديگر به 2 راهرو اتضال دارند. تزئين و طراحي اين غرفه نمايشگاهي مشكل تر و گران تر هستند، ولی به دلیل اینکه چون از 2 طرف مشاده می شوند داراي اهمیت زیادی می باشند. به غرفه هاي نبشي غرفه هاي 2 بر هم می گویند.

غرفه نمایشگاهی شبه جزیره ای

اين غرفه ها از يك سمت بسته و از 3 طرف در معرض نمایش قرار می گیرند و از اين رو از مرغوبيت بسزايي برخوردار می باشند و کاربران زیادتری را به طرف خود جلب مي کند. به اين غرفه ها، غرفه نمايشگاهي پایانی هم می گویند.

 

مطلب مرتبط:

از نیروهای موقت غرفه های نمایشگاهی کمک بگیرید

تمام چیزی که باید در مورد طراحی غرفه های نمایشگاهی بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *