از نیروهای موقت غرفه های نمایشگاهی کمک بگیرید

تمام چیزی که باید در مورد طراحی غرفه های نمایشگاهی بدانید
سپتامبر 13, 2018
رنگ کاغذ و مرکب چه تاثیری در چاپ بروشور دارد؟
سپتامبر 15, 2018

      از نیروهای موقت در غرفه های نمایشگاهی کمک بگیرید

در این مطلب می خواهیم در مورد اینکه می توانید از نیروهای موقت در غرفه های نمایشگاهی کمک بگیرید برای شما بگیم.  شما برای اینکه در نمایشگاه خوب بدرخشید و به مشتریان بهتر رسیدگی کنید می توانید از این سری نیروها کمک بگیرید . در ادامه با توضیحاتی بیشتر در این زمینه همراه ما باشید.

از نیروهای موقت در غرفه های نمایشگاهی کمک بگیرید

چقدر از بازدیدکنندگان شما در نمایشگاه‌های تجاری غرفه داشته‌اند‌‌؟

اشخاصی که در نمایشگاه ‌های تجاری بکار گرفته می‌شوند‌، با نیروهایی که بطور موقتی و سنتی در کارهای دیگر و نمایشگاه‌ ها مشغول می گردند، یکی نیستند.

به این معنا که  اشخاص لازم در نمایشگاه‌های ‌تجاری‌ می بایست مهارت‌ های ویژه ای داشته  باشند‌، که آن ها را از نیرو‌های بکار گرفته شده در کارهای بازاریابی ، در یک کنسرت و یا یک جشنواره متمایز می سازد . شما تمایل دارید آژانسی را پیدا کنید که چالش ‌ها و ظرافت ‌های ویژه ی به بازاریابی نمایشگاهی آگاه است و  می تواند، در محل پرداخت‌ها و  مایحتاجی که در غرفه ‌نمایشگاهی مهم می باشند را برای شما فراهم سازد و همین طور به اندازه‌ لازم نیروی مناسب و موقت برای کار شما را هم تامین خواهد کرد.

احتمال دارد فهرست خریداران الان و قبلی‌تان را به من بدهید‌؟

شما نه ‌تنها می بایست از خریداران کنونی شرکت که از همکاری با آن ها رضایت دارند اطلاعاتی بگیرید، بلکه می بایست با مشتریانی که ارتباطشان را با شرکت قطع نموده اند هم حرفی بزنید. البته  برخی از مشتری ها که ارتباطشان را قطع نموده اند، احتمال دارد نظرات مغرضانه‌ای نسبت به آن ها داشته باشند‌. ولی شما می بایست باز خوردهای منفی و مثبت را گوش دهید تا بتوانید در مورد خدماتی که از این شرکت می‌توان دریافت کرد، آگاهی پیدا کنید‌.

چقدر از نیروهای متخصص نمایشگاهی شما‌، حضورشان در یک غرفه‌، تکرار خواهد شد؟

این پرسش مهم است‌، چون هرچه نیروهای یک شرکت زیادتر در نمایشگاه کار کرده اند، نشان این است که این اشخاص تجربه ‌نمایشگاهی لازم را دارند‌‌ و به این علت ، حضورشان در غرفه ‌شما حرفه‌ای ‌تر و  با آرامش خواهد بود‌. چنین نیروهای با‌تجربه‌ای معمولاً زیادتر همکاری می‌کنند و برای گروهتان و شما کمک اثر گذاری است.

 آیا ‌دفاتری نیز در شهرهای دیگر دارید‌‌ که با همین اصول شرکت شما فعالیت کنند‌؟

نمایشگاه ‌های تجاری  که در آن ها حضور دارید، ممکن است در یک شهر تنها برگزار نمی‌شوند‌. به ین علت احتمال دارد شما به  چنین نیروهایی در دیگر جاها ، نیاز داشته باشید. حتی چنان چه بیشتر در یک محل نمایشگاهی غرفه سازی شرکت می‌کنید‌، احتمالاً در برنامه ‌سال‌های آینده‌تان در محل دیگری به چنین نیروهایی احتیاج پیدا کنید. پس دانستن این مطلب مهم است که آیا این شرکت تامین نیرو، شرکا‌ و یا دفترهای دیگری هم در شهرهای گوناگون دارد؟ و یا اینکه شما مجبور می شوید همه ی این مرحله های جست‌وجو را در محل دیگری تکرار نمایید. پس از انجام سئوال های گفته شده از چند آژانس تامین نیرو‌، کمپانی را انتخاب کنید که با احتیاجات شما  همخوانی زیادتری دارد‌‌ و  اینکه‌ بهتر بتوانید از این شرکت کمک بگیرید‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *