مولفه های مربروط با غرفه نمایشی

تبلیغ و بازاریابی با استفاده از کاتالوگ
اکتبر 4, 2018
علت هایی که باعث شکست در نمایشگاه می شود
اکتبر 7, 2018

مولفه های مربروط با غرفه نمایشی

در این پست قصد داریم در مورد مولفه های مربروط با غرفه نمایشی توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. موقع شرکت در یک نمایشگاه شما شانه به شانه با بسیاری از برندها و بعضی از رقبا هم می باشند. برای برجسته بودن در شلوغی و اینکه حضور شما در رویداد حس شود یک چالش بزرگ است. یکی از کارهایی که به شما اطمینان می دهد که در شلوغی سمت جلو کشیده خواهد شد ساخت یک خواستند نمایشگاهی خوب است. فهرست پایین 5 مؤلفه یک طراحی غرفه نمایشگاهی هستند.

مولفه های مربروط با غرفه نمایشی

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی

نگاه و احساس هستند و غرفه شما اصلی ترین مسأله‌ای در مواقعی است که برای نمایش جلو می‌آیند. تکه‌ای طراحی احتیاج دارند تا توسط یک شخص با تجربه یا شرکت به عهده گرفته شود. این جایی می باشد که طراحی غرفه‌های نمایشگاهی به صحنه می‌آیند. بعضی وقت ها سازندگان غرفه‌های نمایشگاهی با جنبه طراحی سروکار دارند. شما احتیاج دارید که آنجا را درباره برند و کالا خود توجیه کرده و به آنها ایده‌ای در مورد این مسأله بدهید که چطوری غرفه نمایشگاهی‌تان را در خیال خود دارید. یک سازنده تا تجربه بودجه شما را در نظر می شود، تصویر برند و کالای شما را خواهید فهمید و طراحی‌های منطبقی را توصیه می کنید که در خور عکس برند و کالاهایتان خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

منظور از اسپیس فریم (space frame) در غرفه سازی چیست؟

بهره برداری هزینه

خود را در جنبه طراحی درگیر و غوطه‌ور و نکنید. بسیاری طراحان غرفه در بازار وجود دارند که استندهای نمایشگاهی عالی را توصیه می کنند. روشن و واضح است که طراحی غرفه‌ پیچیده است به قیمت های زیادی  بیش از آنچه آماده کرده بودید که هزینه کنید ختم خواهد شد. این مسأله از اهمیت بالایی برخوردار است که بودجه‌ای را تخصیص دهید و آن را در طول ملاقات‌هایتان با طراح بر آن تصریح نمایید. تلاش کنید که تا حد لازم به هزینه بهره‌وری پایبند باشید و به هزینه کرد بسیاری ختم نکنید. هدف و آن چه که تمایل دارید از طریق نمایشگاه به آن دست پیدا کنید را تحلیل کنید و بودجه را بر حسب آن تثبیت کنید. چنان چه هزینه‌تان از سودتان تخطی کرد پس معامله‌ای خوب نبوده است. یک طراح غرفه نمایشگاهی خوب در داخل بودجه شما کار می کند و از شما با مناسب ترین راه حل ممکنه پشتیبانی می کند.

راه اندازی غرفه نمایشگاهی

چنان چه شرکت شما به شکل مکرر در نمایشگاه‌ها و رویدادها شرکت داشته باشد یا در حال برنامه‌ریزی شرکت می باشد، پیشنهاد می کنیم که شما روی طراحی غرفه‌ نمایشگاهی قابل استفاده دوباره سرمایه‌گذاری کنید. فرغه و استندهای قابل استفاده دوباره عموماً برای نصب و پیاده کردن هم راحت می باشند. اجاره هم گزینه مناسبی می باشد چنان چه فضای لازم برای حفظ استندها ندارید ولی این مسأله احتمال دارد هزینه زیادی برای شما در پی داشته باشد. غرفه و استندهای قابل استفاده دوباره و قابل حمل می‌توانند بر حسب نظر خریدار هم چنان چه لازم باشند ساخته بشوند و چنان چه به درستی حفظ گردند می‌توانند آنها را برای چندین دوره و نمایشگاه بعدی استفاده کنند.

با تمامی سلیقه ها هم خوانی داشته باشد

کیفیت اصلی یک غرفه و استند نمایشگاهی اینگونه است که کشنده و جاذبه داشته باشد. یک طراحی پیچیده غرفه می‌تواند مقاومت ناپذیر باشند و حتی می‌تواند از محصول و برند دور شوند. کالا و برند شما می بایست همواره جاذبه اصلی غرفه نمایشگاهیتان باشد. با در نظر داشتن اینکه خواه اقتصادی باشد یا تحت دسته‌بندی‌های کالاهای لوکس قرار می‌گیرد، غرفه را طراحی کنید. موفقیت نمایشگاه شما هم چنین به این مورد بستگی دارد که چه طرحی را بریزند تا کاربران وارد شده را پذیرایی کنید و آنها را حفظ کنید. شما می بایست ایده‌هایی را توصیه  کنید که اطمینان داشته باشید که بازدیدکننده موقع نسبتاً زیادتری در ساخت غرفه را نسبت به سایر صرف می کند.

مطلب مرتبط:

منظور از غرفه سازی مدولار چیست؟ و چه مزیت هایی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *