منظور از غرفه سازی مدولار چیست؟ و چه مزیت هایی دارد؟

منظور از اسپیس فریم (space frame) در غرفه سازی چیست؟
سپتامبر 30, 2018
بروشور تاشو (چند لت) چیست؟
اکتبر 2, 2018

منظور از غرفه سازی مدولار چیست؟ و چه مزیت هایی دارد؟

در این پست سعی داریم در مورد اینکه منظور از غرفه سازی مدولار چیست؟ توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. ما قصد دارین در اینجا به موضوعاتی همچون مزایای مدولار و انواع آن بپردازیم در ادامه با ما همراه باشید.

منظور از غرفه سازی مدولار چیست؟ و چه مزیت هایی دارد؟

نوعی سازه تشکیل شده از پایه، قید و پنل با ارتفاع به طور معمول 240 سانتیمتر که به فاصله 1 متر از هم به از همدیگر اتصال پیدا کرده اند و در متراژهای گوناگون اجرا می شوند.
این سازه با توجه به آسیب پذیر بودن در مقابل آب و باد در فضای سرپوشیده می توانید استفاده کنید. در این نوع غرفه سازی در صورتی که مشارکت کننده قسمتی از یک نمایشگاه باشد احتیاجی به اینکه شخصا اقدام به ساخت کند نیست و قرارداد ساخت به شکل کلی به وسیله ستاد برگزاری با مجری منعقد می شود.

در صورتی که شما در پی یک راه مناسب و همه منظوره می باشید که هماهنگ با احتیاجات گوناگون کسب و کار شما برای شرکت در نمایشگاه ها باشد، غرفه سازی مدولار می تواند مناسب ترین انتخاب در مقابل شما باشد.
شما می توانید غرفه سازی مدولار علاوه بر اینکه از نوع غرفه سازی ارزان محسوب می شود در بعضی مواقع هم خیلی صرفه جویی می کند و شما در کوتاه ترین زمان می توانید غرفه سازی با هزینه کم و البته انعطاف پذیر خود را نسبت به نمایشگاهی که شرکت کرده اید داشته باشید.
غرفه های مدولار به شکل نرمال با کیفیت معمولی است. دیواره های غرفه سازی نمایشگاه مدولار با استراکچر پروفیل آلومینیوم و پرکننده ام دی اف 6 میلی متری می باشد. نور پردازی در این غرفه سازی نمایشگاهی به شکل متعارف است و می توانید سردرب غرفه و کتیبه و اسم غرفه را در این نوع غرفه سازی هم ببینید.لازم است بدایند که بعضی تجهیزات و لوازم نمایشگاهی مثل میز و صندلی هم در این غرفه های نمایشگاهی هستند.

بیشتر بخوانید:

نکاتی پایه در غرفه سازی و نقش آن در اشتغال زائی چگونه است؟

مزیت های غرفه سازی مدولار:

از این غرفه سازی نمایشگاهی می توان به قیمت های زیر آن اشاره کرد چرا که از متریال با هزینه خیلی کم مثل  نئوپان تولید می گردد و از مناسب ترین انتخاب ها برای شرکت ها است به دلیل اینکه با پرداخت هزینه های خیلی کم همراه با رزرو غرفه می توانند این غرفه ها را بگیرند.
این را هم باید بدانید که با استفاده از تجهیزات همیزن غرفه سازی نمایشگاه مدولار می توان غرفه های خیلی زیبایی را طراحی کرد که متاسفانه در کشور ما این مورد کم تر به چشم می خورد.
غرفه های  مدولار در داخل جعبه های حمل و نقل فشرده بسته بندی خواهند شد که می تواند باعث نگهداری هزینه های ذخیره سازی پایین شود و البته به علت استفاده از مواد اولیه سبک وزن مثل آلومنیم و پلاستیک های فشرده شما می توانید در هزینه های نیروی کار و حمل و نقل صرفه جویی کنید.
تجهیزات نمایشگاهی مدولار از کوچک ترین اندازه 10×10 تا اتدازه های مناسب برای جزیره های نمایشگاهی را هم پشتیبانی می کند.
علاوه بر مزایای قابل حمل بودن تجهیزات غرفه های مدولار،گرافیک با کیفیت زیاد، صرفه جویی در وقت و هزینه، حفظ آسان و امکان سفارشی سازی این تجهیزات راه حل خیلی مقرون به صرفه ای می کند که غرفه سازی ارزان و البته خیلی بروز را به ارمغان خواهد آورد.

مطلب مرتبط:

از نیروهای موقت غرفه های نمایشگاهی کمک بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *