غرفه‌هایتان را به شکل خاص بسازید

اصول اولیه و مهم در طراحی غرفه نمایشگاهی
سپتامبر 8, 2018
نوع عملکرد فروش در غرفه های نمایشگاهی
سپتامبر 10, 2018

غرفه‌هایتان را به شکل خاص بسازید

در این مطلب می خواهیم توضیحاتی در مورد اینکه چگونه طراحی غرفه هایتان را به شکل خاص درست کنید برای شما ارائه کنیم . همان طور که می دانید شما با استفاده از طرح های خاص و منحصر به فرد می توانید بازدیدکنندگان را به سمت خود جذب کنید و برند خود را بین بازدیدکنندگان معرفی کنید تا بتوانید به تجارت خوبی دست پیدا کنید. در با انوع غرفه های خاص همراه ما باشید.

غرفه به شکل مرکزی:

این غرفه ‌ها تکه تکه می باشند و ویژگی چندکاره ‌بودن و انعطاف‌پذیری خواهند داشت. این گروه از غرفه‌ها بر اساس سیستم متصل RotrLink منحصر ‌به‌ فرد به‌ آسانی می توانند بچرخند و به هم اتصال داشته باشند و به پایه ‌ها شکل مرکزی خواهند داد. بعد، پانل‌ های گرافیکی با بهره گیری از نوار مغناطیسی به قاب اتصال پیدا می کنند . این نوع غرفه‌ ها هم به شکل معمول در جعبه‌ای چرخ‌دار جا خواهند شد که به سادگی قابل حمل می باشند. با استفاده از این طرح خواهید توانست دیگر قطعات را مناسب با نیازهایتان بیفزاید تا غرفه‌ای ویژه داشته باشید. استفاده از لوازم جانبی، مثل روشنایی، غلاف، کانتر تبلیغاتی، قفسه‌ بندی و استندهای  AV، شکلی منحصر به فردی و حرفه‌ای راه اندازی می کند. همه ی اجزای سیستم غرفه‌های سنترو با هم متناسب می باشند و خواهند توانست برای فعالیت های دیگر در آینده با در نظر داشتن به بودجه و نیازها به شکل های دیگری پیکربندی می شوند.

طرح صدفی گرافیکی:

بهره گیری از گرافیک ‌های طرح صدفی روشی مقرون ‌به‌ صرفه برای داشتن نمایشگاه غرفه سازی، ساخت غرفه، غرفه نمایشگاهی، دکوراسیون داخلی، غرفه ساز، منحصر به‌ فرد است. از آن جا که پایه غرفه را خود سالن برای شما ایجاد می کند، تنها می بایست برای طرح ‌های گرافیکی هزینه کنید. آثار هنری یا اسم تجاری خود را روی پانل‌ های گرافیکی چاپ می‌کنید و آن ها را به صورت سفارشی روی پایه نصب می کنید.  انواع شکل های غرفه، شکل L یا U، را می‌توان با این نوع از غرفه‌ ها پر کرد. تلاش کنید از تصاویر گرافیکی با کیفیت بالا استفاده نمایید. فومکس ‌ها تخته‌های محکم و سبک می باشند که طرح گرافیکی روی آن ها چاپ خواهد شد. پانل ‌های گرافیکی PVC اول چاپ می گردند و بعد برای دوام و حفاظت روی آن ها روکش قرار می دهند. پانل‌ ها را می‌توان به‌ سادگی و بدون این که ضربه‌ای وارد شود رول کرد و برای استفاده بعدی نگه داشت که امکان حمل و نقل ساده ای دارد. برای اینکه بالاترین استفاده را از محیط موجود نمایشگاه داشته باشید، بهتر است لوازم جانبی را به غرفه استفاده نمایید تا شکل منحصر به فردی داشته باشد. تجهیزات نمایشی، استند های iPad، مانیتور، نوشته خاص و کانترهای تبلیغاتی، غرفه شما را قابل حرفه‌ای‌تر و استفاده‌تر خواهد کرد.

غرفه ‌های خطی و حامل:

می‌توانید غرفه را به شکلی سفارش دهید که سیستم طراحی آن در یک سطح نباشد و حالت خلاقانه‌ای را به نمایش بگذارد. این نوع غرفه ‌ها برای هر نوع محیط و شکل غرفه نمایشگاهی، غرفه ساز، ساخت غرفه، دکوراسیون داخلی، طراحی غرفه مناسب می باشند. طراحی غرفه شامل پایه‌ های آلومینیوم خیلی سبک می باشند که قاب ‌ها روی ریل آن ها سوار خواهد شد. بعد طرح گرافیکی یا اسم تجاری کمپانی روی آن ها مونتاژ می‌شود. مناسب با طراحی غرفه و سیستم، گرافیک روی پارچه، PVC یا Foamex چاپ می گردد. با در نظر داشتن ماهیت تکه تکه بودن این طراحی ، غرفه  را می‌توان با دیوار، سقف، اتاق انباری و ورودی سرپوشیده طراحی نمود که تمامی آن ها با گرافیک ‌های چاپی پوشیده می شوند. از لوازم جانبی مثل صفحه نمایش آویزان، مانیتور رومیزی، کانترهای قابل حمل، صندلی و نورپردازی استفاده نمایید و در پایایان مشاهده می کنید که می‌توانید رقبای خود را انگشت به دهان بگذارید.

مطلب مرتبط:

اصول اولیه و مهم در طراحی غرفه نمایشگاهی

برترین دیزاین ها در غرفه سازی نمایشگاه های بین المللی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *