در مورد شرکت‌های غرفه سازی بیشتر بدانید

غرفه سازی ساده و ارزان
سپتامبر 4, 2018
برترین دیزاین ها در غرفه سازی نمایشگاه های بین المللی
سپتامبر 6, 2018

در مورد شرکت‌های غرفه سازی بیشتر بدانید

در این مطلب می خواهیم در مورد شرکت‌های غرفه سازی توضیحاتی را ارائه کنیم. همان طور که غرفه سازی یک کار تخصصی است و باید به دست یکسری افراد کارشناس انجام شود ، در صورتی که می خواهید در یک نمایشگاه شرکت کنید و محصولات خود را در معرض نمایش قرار دهید باید یکسری سری به شرکت های غرفه سازی بزنید. در ادامه با توضیحات بیشتر با ما همراه باشید.

در مورد شرکت‌های غرفه سازی بیشتر بدانید

چنان چه تمایل دارید در یک نمایشگاه شرکت کنید ، می بایست برای راه اندازی غرفه خود به شرکت های غرفه سازی نمایشگاهی مراجعه کنید. این شرکت‌ها بسته به میزانی که شما برای خود در نظر دارید و هم چنین هدف هایی که دارید، اقدام به طراحی غرفه برای شما خواهند کرد. آن ها با بازدید از محل و ارائه نمونه طرح به شکل 3 بعدی و رفت و آمدهای مورد نیاز، می توانند با شما به یک نظر و طرح مشترکی برسند.

نکته هایی در ساخت غرفه سازی

بعضی شرکت‌کننده‌ها در نمایشگاه به جای اینکه هزینه و زمان خود را برای طراحی غرفه کنند، از وسیله هایی که در انبار دارند بهره گیری می‌کنند. حتماً به این شکل که غرفه شکل و شمایل مناسبی پیدا نمی کند. کار طراحی غرفه یک صنعت و هنر است که با سپردن آن بدست کارشناسان این کار نتیجه های خوب و در آخر نمایشگاه به شما اطمینان خواهد داد که کار درست را انجام داده‌اید. 

هیچوقت نباید بکار طراحی غرفه برای یک کار تفننی ببینید. می بایست اینکار را جدی بگیرید و در این صورت است که مالک غرفه‌ای می شوید که پذیرای بسیاری از بازدیدکنندگان می شود. ایده‌های خلاقانه در شأن کمپانی شما، وجهه خوب و ماندگاری از شما در ذهن بازدیدکنندگان ایجاد می کند.

موقع طراحی غرفه می بایست در نظر بگیرید که کاربران همه ی جزئیات را مشاده می کنند و سر هم بندی سهل‌انگارانه قطعاً به چشم او دیده می شود.

کارفرما را در انتخاب کالاهایی که قرار است در غرفه نمایشگاه ارائه کند، یاری کنید و مشاوره‌های مورد نیاز را به او بدهید. با نمایش نمونه کارهای گذشته خود و نشان دادن تفکر مهندسی در طراحی غرفه، اطمینان دهید تا دخالت کمتری در کار شما داشته باشند و با خیال آسوده در پی دیگر باشید.

سیستم‌های پیش‌ساخته‌ای هم هستند که استفاده بعضی از آن ها را به شما پیشنهاد می‌کنند. استفاده از آن ها خوب به نظر می رسد اما به شکلی که برای غرفه شما بومی سازی گردند و با فکر و هدف در نظر گرفته شوند.

در مورد شرکت‌های غرفه سازی بیشتر بدانید

نورپردازی و فرم غرفه از اصول اصلی در طراحی می باشند. احتمالاً باور آن دشوار باشد، بوها و صداها هم از عامل های اثرگذار در غرفه می باشند. انتخاب رنگ مناسب برای شما با در نظر گرفتن کالاها و هدف های شما می بایست انجام شود.  

به خاطر داشته باشید که با داخل شدن بازدیدکننده به غرفه شما، چشم او با اشیا می‌چرخد. به این علت، چیدمان می بایست با اصول و با در نظر داشتن این نوع نگاه صورت گیرد. اهمیت دارد که اول چه چیز دیده شود و نگاه بازدیدکننده به کجا است.‌

با بهره گیری از نورپردازی می‌توان به آسانی نگاه‌ها را متمرکز و متوجه کرد. درست است که قشنگی می بایست در طراحی در نظر گرفته شود، ولی رعایت اندازه و اصول به زیبایی اهمیت دارد.

نگران هزینه‌هایی که برای راه اندازی غرفه می‌کنید نباشید. چنان چه شما کارتان را طبق اصول انجام دهید، به طور حتم نتیجه آن برای شما انکارناپذیر است. اطمینان داشته باشید خیلی زیادتر از آنچه هزینه کنید، سود به سوی شما روانه می شود.

قبل از گزینش شرکت‌های غرفه سازی نمایشگاهی پرس و جو کنید و با اطلاعات کامل انتخاب کنید. تعداد این شرکت‌ها زیادند و برخی از آن ها توانایی انجام همه ی کارها از طراحی تا اجرا می باشند و بعضی دیگر احتمال دارد فقط قسمتی از کار را انجام دهند.

شرکت آرته چاپ با دارا بودن سال‌ها تجربه در زمینه راه اندازی غرفه‌های نمایشگاهی به درستی از عهده کار ساخت همه ی غرفه‌های شما بر می آید و شما را به هدفتان می رساند

مطلب مرتبط:

غرفه سازی ساده و ارزان

چطوری بودجه غرفه سازی را کنترل کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *