غرفه سازی ساده و ارزان

چطوری بودجه غرفه سازی را کنترل کنیم؟
سپتامبر 3, 2018
در مورد شرکت‌های غرفه سازی بیشتر بدانید
سپتامبر 5, 2018

غرفه سازی ساده و ارزان

در اینجا سعی داریم در مورد غرفه سازی ساده و ارزان برای شما توضیحاتی را ارائه کنیم. اگر می خواهید در یک نمایشگاه غرفه سازی شرکت کنید و هزینه لازم را برای یک غرفه بزرگ ندارید می توانید از غرفه های کوچک و شیک استفاده کنید ، به همین سادگی با دایر کردن یک غرفه کوچک و زیبا در نمایشگاه شرکت کنید و از تجارت خود لذت ببرید.

غرفه سازی ساده و ارزان

همه سعی می کنند که به بهترین شکل در نمایشگاه حضور پیدا کنند، شما هنوز هم می توانید با در نظر داشتن بودجه خود، به احتیاجات خود جواب دهید. با استفاده خلاقانه از نمایشگاه های کسب و کار با قیمت پایین ، شما این توانایی را دارید که یک غرفه با هزینه محدود با طراحی شیک راه اندازی کنید!

پس زمینه غرفه 

در یک سالن نمایشگاه که به طور معمول غرفه های زیادی وجود دارند، تعریف محیط تجارت شما با یک پس زمینه غرفه خیلی با ارزش است. به این شکل تجارت شما در دریایی از کمپانی های دیگر مورد غفلت قرار خواهد گرفت. در حالی که فوق العاده جذاب و خوب است،  واقعیت غم انگیز این می باشد که بعضی از دیوارهای تعریف محیط  خارج از بودجه شما قرار خواهند گرفت. با این حال، دیوارهای دیواری با هزینه کم هم برای انتخاب وجود دارد، مثل  دیوارهای لوله ای، پارتیشن باز قلاب و حلقه و سایر پس زمینه های ارزان قیمت. شما حتی مجبور به استفاده گرافیک سفارشی را برای دیوار غرفه نیستید چرا که می توانید از دیوارهای پس زمینه ای اجاره ای که در اندازه های گوناگون هستند استفاده نمایید و بعد از سفارش بنرهای سفارشی خود که مختص پس زمینه انتخابی چاپ می شود از این تجهیزات با قیمت خیلی پایین بهره ببرید.

بنرهای غرفه

بعضی کارشناسان تبلیغاتی نمایشگاهی بر این عقیده می باشند که  بنرها از اصلیترین رکن های نمایش شما در نمایشگاه ها می باشند. شما می توانید این بنرهای بصری را در غرفه خود درج کنید و از گرافیک سفارشی برای تبلیغ محصول ویژه ، سرویس یا اسم تجاری استفاده نمایید. تعداد بیشتری از سبک های گرافیک و  بنر هستند که به طور حتم با بودجه شما مطابقت دارند. مثلاً، X-banner مدل های سبک و ساده ای می باشند که برای استفاده با گرافیک خود مناسب می باشند. چنان چه به گرافیک ویژه چاپ برای نمایشگاه احتیاج پیدا کردید، از مدل های اقتصادی استفاده نمایید که دارای تبلیغات سفارشی قیمت مناسب برای چاپ شده هستند. انواع چاپ های اقتصادی عبارتند از: رنگ دیجیتال کامل رنگ تا غربال ابریشم .

جایگاه کاتولوگ غرفه

چنان چه شما جزوه ها، بروشورها یا کاتالوگ هایی را تمایل دارید در نمایشگاه خود پخش کنید، شما می توانید کاتولوگ ها را به شکل درستی عرضه کنید. به جای گذاشتن بروشورهای آگهی خود روی میز، می توانید آنها را در جایگاه اکریلیک جذاب در معرض نمایش بگذارید! چنان چه انتخاب گسترده ای از مواردی برای مطالعه دارید که می خواهید از آن ها استفاده نمایید، یک قفسه سیمی ساده می تواند یک جایگزین ارزان و بزرگ باشد از دیگر  موردهای عالی برای صرفه جویی در پول در نمایشگاه های تجاری خود، خرید نمایش هایی می باشد که هدف دوگانه ای دارند. برای مثال، شما می توانید محصولات را در سطح بالای جایگاه کاتولوگ قابل حمل به نمایش بگذارید، یا تنها از آن برای یک تبلت استفاده نمایید! بدون توجه به اندازه و سبک ، جایگاه کاتولوگ می بایست به این نکته دقت کنید که برای نگهداری و حفظ کاتولوگ و بروشورهای خود، می بایست استراتژی سازمان یافته و حرفه ای داشته باشید.

نمایشگرها غرفه

اینکه آیا هدف شما برای بهره گیری از نمایشگرها در غرفه خود، نمایش تیزرهای تبلیغاتی، نمایش کالاها خدمات خود و یا نمایشی از دفتر یا کارخانه ی شما می باشد. سبب می شود که علت های بیشتری برای سرمایه گذاری در صفحه نمایش با تکنولوژی و بروز برای غرفه نمایشگاهی خود در نظر داشته باشید. چنان چه شما تنها در پی یک صفحه نمایش ساده می باشید که بتواند نمایشگرهای شما را ایمن نگه دارد، انتخاب های به صرفه در بازار وجود دارد. پایه های با قیمت کم، پایه های لوح رایانه ای که دارای قفل می باشند وجود دارند، پس لازم نیست نگران امنیت ایمنی دستگاه باشید.

مبلمان غرفه 

برای آسایش و راحتی همکاران شما که قرار است ساعت های زیادی را در ایام برگزاری نمایشگاه در غرفه نمایشگاه شما با انرژی و نشاط شرکت کنید، تهیه میزها و صندلی های که علاوه بر حفظ وجهه غرفه شما باعث  آسایش آن شود امری لازم است. شما همچنین می بایست به فکر مبل های بهتری برای بازدیدکنندگان که به  غرفه شما وارد می شوند و تمایل دارند چند دقیقه ای به شرح کالا ها و خدمات شما گوش دهند.باشید. شما می توانید از صندلی های جک دار، میزهای پذیرایی ، میزهای بلند ، و مبلمان با قیمت های خیلی به صرفه و با ارزان ترین قیمت برای مدت زمان نمایشگاه خود اجاره کنید.

حتی چنان چه تنها یک کالا را از هر یک از دسته های پیشنهادی بالا انتخاب نمودید، می توانید یک پیکربندی کامل برای غرفه نمایشگاهی خود داشته باشید! با توجه به اهداف و احتیاجات اصلی خود را برای نمایش تجارت خود در نظر داشته باشید. با کمپانی هایی که ارائه دهنده خدمات اجاره تجهیزات نمایشگاهی با ارزان ترین قیمت ها هستند کمک بگیرید و با کنترل بودجه اختصاص داده شده به هدف پایانی خود برسید و موفق شوید.

مطلب مرتبط:

مناسب ترین روش برای نمایش 2 برند در یک غرفه نمایشگاهی چیست؟

طراحی غرفه های کوچک به شکل هوشمندانه و کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *