راه های جذاب کردن بیشتر بروشور

ایده های جالب برای راه اندازی غرفه های نمایشگاهی
اکتبر 14, 2018
کاتالوگ ها و خصوصیات آن
اکتبر 21, 2018

راه های جذاب کردن بیشتر بروشور

در اینجا ما سعی داریم توضیحاتی در مورد راه های جذاب کردن بیشتر بروشور برای شما ارائه کنیم. برای اینکه بتوانید به در آمد عالی برسید باید طراحی بروشور خود را جذاب تر کنید از این رو ما نکاتی در این زمینه برای شما آماده کرده ایم که می توانید با مطالعه این نکات می توانید به درآمد خوبی دست پیدا کنید. در ادامه با این نکات همراه ما باشید.

راه های جذاب کردن بیشتر بروشور

کاغذ مناسبی را انتخاب نمایید

اهمیتی ندارد که طراحی بروشور شما چه مقدار بزرگ باشد، چنان چه روی کاغذ مناسب چاپ نشده باشد قسمت های گوناگون بروشور شما می‌تواند از هم جدا شود. وجود مقاله های که اهمیت چندانی ندارند برای هر سازمانی نقطه ضعف به شمار می رود ، در صورتی که مقاله های باکیفیت و بکار گرفتن رنگ‌ها با کیفیت بالا موجب بیشتر شدن اعتبار بخشی به سازمان شما خواهد شد. شما می توانید برای جلا دادن زیادتر به کار خودتان از بروشور سلفون دار و گلاسه های براق استفاده نمایید و در صورتی که رنگ های ویژه ای در بروشور خود بکار ببرید از بروشور مات هم می توانید برای جذابیت زیادتر بکار خود از آن استفاده نمایید. چاپ بروشور مات برای طرح‌های ظریف اثر گذاری خیلی بیشتری می تواند داشته باشد و باعث می شود طرح شما جذاب به نظر برسد.

بیشتر بخوانید: چاپ بروشور چه تاثیری بر کسب و کار دارد

جذابیت بسیار زیاد

جذابیت در طرح باعث می شود بروشور شما ماندگار و جذاب شود و چاپ بروشور فوری و حضور سریع در بازار موجب پیش افتادن شما از دیگر رقیب ها می شوید. از دیگر روش های جذابیت خیلی زیاد بروشور اندازه  بروشور است که هرچه حروف بزرگ تر و اندازه چاپ بروشور شما بزرگتر باشد از جذابیت خیلی زیادتری  برخوردار است و خریداران زیادی را به خود جذب می کند.

خط تا بروشور

بروشور ها بر حسب اندازه و چینش شما خط تا می شود که به اصطلاح علمی به آن “لت” می گویند. وجود این خط لت ها بر حسب نیاز های شما و هدف شما از بهره مندی بروشور گوناگون است. که به طور معمول هرچقدر میزان مطالب شما در بروشور زیادتر باشد تعداد لت (خط تا) آن هم زیادتر خواهد بود. بروشور های ویژه به طور معمول از طرح های به خصوصی پیروی خواهند کرد به همین علت سعی کنید یک بروشور ویژه داشته باشید.

جذابیت بروشور شما با نرم افزارهای معتبر

تلاش کنید بعد از طراحی بروشور به شکل کاملا سخت گیرانه نسبت به طراحی بروشور خود دوباره آن را بررسی نمایید. برنامه های خاصی و ابزارهایی هستند که طرح های شما را از لحاظ منحصر به فرد بودن بررسی و ارزیابی خواهند کرد. این نرم افزارها به شما مشکلات و خطاها را نشان می دهند. ابزارهای دیگری هم هستند که به شکل پیش فرض نشان می دهد که پس از چاپ بروشور ، طرح شما به چه صورتی خواهد بود. تلاش کنید از این نرم افزارهای حرفه ای هم در طراحی بروشور خود استفاده نمایید تا اینکه بتوانید یک بروشور ویژه و زیبا داشته باشید.

مطلب مرتبط:

مصالحی که باید در غرفه سازی استفاده شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *