چاپ کاتالوگ ارزان و فوری چگونه است؟

کیفیت چاپ کاتالوگ حرفه ای به چه چیزی بستگی دارد؟
سپتامبر 16, 2018
نکاتی پایه در غرفه سازی و نقش آن در اشتغال زائی چگونه است؟
سپتامبر 17, 2018

چاپ کاتالوگ ارزان و فوری چگونه است؟

در این مطلب از سایت چاپ سعادت می خواهیم در مورد اینکه چاپ کاتالوگ ارزان و فوری چگونه است؟ توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. کاتالوگ مناسب ترین وسیله شناخته شده برای معرفی خدمات و محصولات می باشد در اینجا سعی داریم در مورد ارزان بودن و سریع چاپ شدن آن بپردازیم پس در ادامه همراه ما باشید.

چاپ کاتالوگ ارزان و فوری چگونه است؟

ارزان بودن چاپ کاتالوگ:

کاتالوگ ها در گذشته مثل تراکت و محدود به یک برگه پشت و رو با جلدی مانند پوستر بودند، ولی در حال حاضر کاتالوگ ها ‏دارای صفحه ها و تنوع زیادتری در شکل و طرح می باشند و انواع صحافی بر روی آن ها اجرا می گردد. ‏

به شکل سنتی کسب و کار همواره به بازاریابی خلاق مثل بروشور، صنایع دستی، کاتالوگ و دیگر ابزار بازاریابی مستقیم برای رسیدن به خریداران متکی است. کاتالوگ ها، نوعی جزوه می باشند که هدف آنها آموزش و چشم اندازی در مورد سازمان، کالاها و خدمات شما برای خریداران شما است. کاتالوگ هایی که به درستی طراحی و چاپ شده باشد نه فقط اطلاعات را به خریدار می دهد، چرا که او را تبدیل به یک خریدار وفادار خواهد کرد.

چاپ کاتالوگ ارزان در واقع به وسیله کسب و کارهای گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند تا روی خریداران اثر گذار باشد و بر مشتری تاثیر بگذارند. مردم تا به امروز ترجیح می دهند اطلاعات کالای مورد نظر را پیش از خرید و یا استفاده بازبینی کنند.

استفاده از راه های تبلیغاتی مثل کاتالوگ قسمت بزرگی از کسب و کار برای شرکت های بزرگ به حساب می آیند حتی کسب و کارهای کوچک تر هم می توانند از این تکنیک بازاریابی و با استفاده از چند راهنمایی آسان چاپ کاتالوگی متناسب با نوع فعالیت خود را شروع کنند. این کاتالوگ ها نه فقط باید توجه خریداران را جلب کند، بلکه می بایست به چاپ برسند و حاوی اطلاعات مفید و سودمند باشند.

چاپ کاتالوگ فوری:

البته در چاپ کاتالوگ فوری برای کمپانی های بزرگ و بنام ، نکته های بیشتری را می بایست در نظر بگیرید. در واقع سمت بزرگی از کاتالوگ را طراحی آن در بر می گیرد. داشتن طراحی خوب در کنار مطلب ها می تواند مفید و باعث جلب توجه کاربران خیلی زیادی شود.

چاپ افست کاتالوگ حدود 5 تا 7 روز وقت می برد ولی در خیلی از مواقع مخصوصاً موعد نمایشگاه ها ‏با کم بودن زمان مواجه هستیم. چاپ دیجیتال کاتالوگ مناسب ترین انتخاب برای چنین موقع های می باشد. که در حال حاضر دستگاه های ‏دیجیتال می توانند ما را در کوتاه ترین زمان و با بیشترین کیفیت صاحب یک کاتالوگ حرفه ای کنند. چاپ کاتالوگ فوری با کم ترین تیراژ ، از دیگر مزایای چاپ دیجیتال کاتالوگ است.‏

ولی بهتر است یک توضیح کامل در مورد چاپ کاتالوگ برای شما بگیم:

در واقع کاتالوگ مثل یک دفترچه راهنما کار می کند که کالا را به مشتری معرفی می کند. در این راهنما برای شناساندن کالا به خریدار از مطالب سازمان دهی شده و منظم استفاده می گردد. چون که خیلی از اشخاص تمایل دارند تا همه ی خصوصیات کالای مورد نظر خود را به صورت دقیق بدانند.

مطالعه کاتالوگ کالا می تواند علاوه بر بیشتر شدن اطلاعات، تمایل زیادتری برای خرید کالا در مشتری ایجاد کرده و در نتیجه او می تواند با در نظر داشتن نیاز خود مناسب ترین گزینه را انتخاب نماید. ازاین رو تولید و چاپ کاتالوگی با کیفیت ، با شکلی جذاب و سودمند می تواند راهی برای بیشتر کردن فروش کالاها و خدمات مرتبط به همه ی  سازمان ها و شرکت ها شود.

مطلب مرتبط:

کاتالوگ و بروشور چیست؟ و این دو با هم چه تفاوت هایی دارند؟

چگونه یک کاتالوگ تبلیغاتی طراحی کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *