طراحی بروشور و نحوه رنگ بندی آن

طراحی کاتالوگ حرفه ای و نحوه قرار دادن اطلاعات در آن
نوامبر 11, 2018
ارتباط غرفه نمایشگاهی و پیشرفت کسب و کار
نوامبر 18, 2018

طراحی بروشور و نحوه رنگ بندی آن

در این مطلب می خواهیم در مورد طراحی بروشور و نحوه رنگ بندی آن توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. یکی از ابزار هایی که بسیار کاربرد دارد بروشور است. در حالی که تعداد محصولات شما به مقداری نباشد که بخواهید برای آن کاتالوگ چاپ نمایید. بروشور انتخاب درستی برای ارائه ی کالاها شما خواهد بود. در ادامه با توضیحات بیشتر همراه ما باشید.

طراحی بروشور و نحوه رنگ بندی آن

بروشورها در اندازه های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد.شما می توانید از بروشور برای تعیین کردن یک روند کاری, یک سازو کار مرحله ایی یا ارائه ی کالا خود استفاده نمایید. در طراحی بروشور نکته ایی که بسیار اهمیت دارد اندازه و ابعاد کار شما می باشد. طراحی بروشور یکی از آسان ترین روش ها برای جذب کاربر است. بروشور شما هرچقدر نوشته کمتری داشته باشد و اساس آن عکس باشد می تواند در زمان اندکی, اطلاعات کافی از تجارت شما راه های ارتباطی شما و کالاهای شخصی کار ارائه می کنید را در اختیار مخاطب قرار دهد.

طراحی بروشور در آرته چاپ:

ما در آرته چاپ برای طراحی بروشور شما برنامه ی کلی در اختیار داریم. اطلاعات خود را به ما بسپارید و طی زمان مشخص شده فایل خود را پیش ازچاپ. به شکل واقعی مشاهده کنید. ما در آرته چاپ در فایل های به اصطلاح  پرست استفاده می کنیم. این کار سبب می شود تا پیش از چاپ مشکلات کار تعیین شود و بهره وری بروشور را زیادتر می کند. بهره وری شامل طول مور بروشور, تسهیل در مطالعه ی آن و جلوه ی بصری است. قسمتی از طول عمر چاپی شما بسته به نوع طراحی آن دارد مثلا کتابی که متن های آن به وسط متمایل باشد باعث می شود تا مخاطب فشار زیادتری به کتاب بیارد و مشکلاتی نظیر ورق ورق شدن و رفع زودتر آن کتاب را پیش آورد. طراحی بروشور به شکلی باشد که اطلاعات شما که احتیاج به دسترسی زیادتری دارند, در جلد یا پشت جلد آن گنجانده شود تا از بازو بسته شدن مکرر بروشور شما ممانعت شود و در نهایت دیرتر از بین خواهد رفت.

نحوه رنگ بندی بروشور:

رنگ بندی در بروشور شما می تواند جذابیت آن را زیادتر کند. به طور معمول رنگ های آرام مثل طیف سبز یا آبی می تواند احساس اطمینان زیادتری به مخاطب القا نماید. لازم است این رنگ ها با یک رنگ مکمل ترکیب گردند تا بتوانیم فشار بصری را روی نقطه های حساس بروشور کنترل کنیم. مثلا لازم است نوشته ها کمتر به چشم بخورند و جلوه ی تصویری و لوگوی شما زیادتر شود.رنگ ها اهرم کنترل چشم بر روی یک طرح می باشند. به استفاده از این اهرم می توانیم مسیر بررسی چشم را بر حسب برنامه ی خودمان تنظیم نماییم تا بنویسیم حس بهتر و درست تری از کارمان را در ذهن مخاطب القا نماییم.

مطلب مرتبط:

در مورد چاپ بروشور بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *