طراحی بروشور و کاتالوگ تبلیغاتی

اصول اولیه بروشور که باید رعایت کنید
سپتامبر 11, 2018
فروش خود را با این چند نکته در مورد کاتالوگ تضمین کنید
سپتامبر 12, 2018

طراحی بروشور و کاتالوگ تبلیغاتی

در این مطلب از سایت آرته چاپ قصد داریم در مورد طراحی بروشور و کاتالوگ تبلیغاتی توضیحات و نکاتی را برای شما ارائه کنیم، که شاید برایتان مفید باشد، در صورتی که وقت کمی دارید و دقیقا نمی دانید چه طرحی برای نملیشگاهتان انتخاب کنید و بسازید ، قطعا این مقاله به کار شما می آید.

طراحی بروشور و کاتالوگ تبلیغاتی

طراحی بروشور و کاتالوگ تبلیغاتی چقدر می تواند هزینه داشته باشد؟

این مساله به احتمال زیاد میان شما و کاربران هم به وجود آمده است که موقعی به سراغ شما خواهند آمد، از هزینه هیچ آگاهی ندارند و گاهی اوقات تصور می کنند که شما دارید کلاه سر انها میزارید ؛ و به واسطه نداشتن آگاهی لازم پول زیادتری از من دریافت کند و …

شما هم از این قاعده جدا نیستید. بنابر این به طور حتم در مقابله با یک شرکت طراحی و چاپ، حد و حدود هزینه ها را نمی دانید. در این جا تنها همین را می بایست گفت که قیمت طراحی و چاپ به طور کامل وابسته به کیفیت آن می باشد و بازه بزرگی را شامل خواهد شد.چنان چه به یک کمپانی تبلیغاتی مراجعه کنید که به صورت علمی کار برندینگ انجام خواهد داد، احتمال دارد قسمت طراحی لوگو تا 1 میلیون تومان هم برسد. در قسمت بعد به بررسی  این که چه عکسی مناسب طراحی بروشور و کاتالوگ می باشد می پردازیم.

چه عکسی مناسب طراحی بروشور و کاتالوگ می باشد؟

طراحی بروشور و کاتالوگ تبلیغاتی

این را در نظر بگیرید که عکس مناسب آن عکسی نیست که از نظر شما مناسب است. عکس مناسب المان های به خصوص خودش را دارد. شما نمی توانید عکس بد در کاتالوگتان درج کنید و توقع داشته باشید یک کاتالوگ شیک و به قول بعضی دوستان خارجی داشته باشید. در این زمینه بهتر است به گفته طراح اعتماد کنید.

چه متنی در طراحی بروشور و کاتالوگ تبلیغاتی مناسب است؟

طراحی بروشور و کاتالوگ تبلیغاتی

بسته به حد و حدود و نوع کاتالوگتان می بایست نوشته خوب، ویراستاری شده، مفید و به طور خلاصه در اختیار طراحی قرار گیرد. برخی مجموعه ها مثل 100 برگ، به واسطه کار چندین ساله در زمینه انتشارات و به سکل تمام چاپ، نوشته شما را سر و سامان خواهند داد. اما به یاد داشته باشید که معمولا این کار وظیفه طراح نمی باشد. چرا که احتمال دارد اصلا متن خاصی باشد و طراح اصلا توجه به زمینه کاری شما نداشته باشد. حتی اشتباهات هات املایی را هم می بایست در نظر داشته باشید. اصلا احتمال دارد طراح از سواد ادبی مناسبی نداشته باشد.

حد و اندازه طراحی بروشور و کاتالوگ تبلیغاتی

اول تعیین کنید می خواهید کار کلاسیک انجام دهید یا فانتزی. توصیه می کنیم برای مشاهده نمونه کارهای کلاسیک و فانتزی در کنار همدیگر، صفحه طراحی کاتالوگ را ببینید. منظور از کارهای فانتزی، انداه های نامرسوم است. مثل قطع مربعی یا مثلثی و غیره اندازه های مرسوم همان A4، A5 و غیره می باشند. البته توجه کنید که دلیل مرسوم بودن این اندازه  ها، بهینه شدن قیمت هاست. این ها موارد مرتبط به طراحی هستند. در یک مقاله بصورت جداگانه، مورد های اصلی پیرامون چاپ را هم خواهیم گفت. همراه ما باشید.

مطلب مرتبط:

کاتالوگ و بروشور چیست؟ و این دو با هم چه تفاوت هایی دارند؟

بروشور سه لت و چهار لت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *