ایده های کاربردی غرفه سازی نمایشگاهی

با انواع نمایشگاه برای غرفه سازی بیشتر آشنا شوید
آگوست 12, 2018
بازار غرفه سازی نمایشگاهی چگونه است
آگوست 13, 2018

ایده های کاربردی غرفه سازی نمایشگاهی

در این مطلب می خواهیم در مورد ایده های کاربردی غرفه سازی نمایشگاهی توضیحاتی برای شما ارائه کنیم. شما با این ایده ها می توانید غرفه ی کاملا حرفه ای و جذابی داشته باشید . در ادامه با این ایده های کاربردی همراه ما باشید.

بودن در نمایشگاه ها مقوله اصلی برای برند های گوناگون به شمار می آید چرا که مناسب ترین فرصت برای دیدن محصولات است. ولی نکته ی خیلی مهم برای موفق بودن در یک نمایشگاه داشتن غرفه نمایشگاهی مناسب و جذاب است مواردی که در غرفه های ایران کمتر دیده می شود.

ایده های کاربردی غرفه سازی

شکل ساده ی غرفه ی نمایشگاهی

برای طراحی غرفه های نمایشگاهی احتیاجی نیست تا بسیار پیچیده فکر کنید. بعضی وقتها ایده هایی ساده مناسب ترین ایده ها می باشند به شرط آن که منطقی باشند.

از رنگ های مناسب در طراحی غرفه ی نمایشگاهی استفاده کنید

از مواردی که در جذاب بودن غرفه های نمایشگاهی خیلی اثرگذار می باشد استفاده مناسب از رنگ هاست.

دقت به هارمونی رنگ در ساخت غرفه های نمایشگاهی

در ساختن غرفه های نمایشگاهی می بایست به این نکته دقت داشته باشید که این غرفه ها نباید خوانایی خود را از دست دهند. لازم نیست که تمامی محصولات خود را در مدعرض نمایش قرار دهید. این کار موجب می شود  تا غرفه شما بی دلیل شلوغ شود و موجب سر در گمی بازدید کنندگان می شود.

 از رنگ های گرم در دکوراسیون داخلی غرفه ها استفاده نماید

از رنگ های گرم در ساخت غرفه های نمایشگاهی استفاده کنید،این کار موجب می شود که بازدید کنندگان زیادتری جذب غرفه شما گردند. البته باید بدانید که این رنگ های گرم را باید در کنار رنگ های خنثی مثل طیف های مختلف رنگ خاکستری کار کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.

استفاده از کف سازی های مختلف و خلاقانه

چنان چه مساحت غرفه شما زیاد نیست، بهتر است از قفسه ها و استند ها استفاده نکنید تا مسیر های عبور و مرور را درگیر نکنید. بسیاری محصولات را روی دیوار ها در معرض دید قرار دهید و  از کف سازی های خلاقانه برای راهنمایی بازدید کنندگان استفاده نمایید.

برای طراحی غرفه های نمایشگاهی از استند های مدرن و خلاقانه استفاده کنید

از دیگر ایده غرفه سازی که در جذابیت غرفه های شما اثر می گذارد قفسه هایی و استندها است که توسط آن ها لوازم و محصولات خود را ارائه می کنید. لازم است این استند ها و قفسه ها ظاهری بروز داشته باشند و به شکلی باشد که مانع دید بازدید کنندگان نشود، راهنمای آنها باشد و محصولات را به مناسب ترین شکل ممکن نشان دهد.

از فضاهای بسته و باز در غرفه سازی استفاده کنید

برای اینکه بازدید کنندگان زیادتری را به غرفه خود جلب نمایید می توانید با طراحی خود حس کنجکاوی آنها را زیادتر کنید. طراحی غرفه ای که فضاهای دور آن بسته است و تنها یک ورودی خلاقانه دارد می تواند هیجان انگیز باشد.

بهترین ایده غرفه سازی محصولات

شما می توانید با استفاده از خود محصولات غرفه های نمایشگاهی خود را بسازید. با این روش هم ماهیت اصلی غرفه را در معرض دید می گذارید و هم محصولاتتان را به مناسب ترین شکل در معرض نمایش قرار خواهید داد.

از رنگ های مشکی برای جذب زیادتر مخاطبین استفاده نمایید

چنان چه تمایل دارید تا غرفه ای متفاوت تر از دیگران داشته باشید می توانید از رنگ های مشکی در طراحی دکوراسیون داخلی غرفه های نمایشگاهی خود بهره مند شوید و آن را با رنگ های گرم تزئین کنید.حتما می بایست به این نکته دقت کنید که این کار نباید بر روی دیده شدن محصولات شما اثر منفی بزارد.

مطلب مرتبط:

عنصر های 5 گانه در طراحی غرفه سازی

غرفه سازی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *