غرفه نمایشگاهی استاندارد در جذب بازدید کننده چه تاثیری دارد

غرفه سازی راهی موثر برای پیشرفت در کسب و کار
آگوست 27, 2018
کف سازی برای غرفه های نمایشگاهی
آگوست 29, 2018

غرفه نمایشگاهی استاندارد در جذب بازدید کننده چه تاثیری دارد

در این پست در مورد اینکه غرفه نمایشگاهی استاندارد در جذب بازدید کننده چه تاثیری دارد توضیحاتی را برای شما ارائه خواهیم کرد. اگر می خواهید غرفه شما مشتری ها را به خوبی جذب کند باید اصول اولیه و استاندارد یه غرفه را در نظر داشته باشید تا بتوانید در این کار موفق شوید. در ادامه با این استاندارد ها بیشتر آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

غرفه نمایشگاهی استاندارد در جذب بازدید کننده چه تاثیری دارد

آیا اطلاع دارید ارزش دکوراسیون نمایشگاهی در جذب بازدیدکننده خیلی زیاد است؟ هر ساله در شهرهای گوناگون یک سری نمایشگاه اجرا می گردد که حجم بالایی از بازدیدکنندگان را به خود جذب می کرد به این شکل وجود یک دکوراسیون نمایشگاهی بروز و شیک موجب می شود که حس مثبتی در بازدیدکنندگان به وجود می آید و اعتبار به خرید بیشتر شود. حال پرسش اینجاست که یک دکوراسیون نمایشگاهی خوب می بایست چه ویژگی هایی داشته باشد؟ در این مقاله می خواهیم این اصول را بطور دقیق بررسی کنیم.

خصوصیات دکوراسیون غرفه نمایشگاهی مناسب

نخستین و احتمالا اصلی ترین خصوصیت یک دکوراسیون نمایشگاهی امنیت بالای آن می باشد! بله درست حدس زدید هیچ وقت نباید قشنگی را آن قدر افراطی بکار گرفت که امنیت غرفه شما از بین رود. به همراه تعداد بیشتر از بازدیدکنندگان به طرف شما خواهند آمد و این موضوع موجب می شود که بعضی وقتها کنترل دید از شما خارج شود پس در طراحی دکوراسیون نمایشگاهی یکی از اصلی ترین خصوصیت ها وجود امنیت است.

از دیگر خصوصیت های دکوراسیون نمایشگاهی زیبا نورپردازی های استاندارد می باشد بطوری که بازدیدکنندگان بتوانند به همه ی قسمت های غرفه ها دسترسی پیدا کنند. در نظر بگیرید که در دکوراسیون نمایشگاهی می بایست چهارچوب در قسمت های گوناگون بطور دقیق رعایت گردد.

از دیگر موضعاتی که می بایست به آن اهمیت داده شود ویترین بندی می باشد که قسمت بعد را بطور کامل به ویترین های داخلی نمایشگاه مختص خواهیم داد.

ویترین های داخلی در دکوراسیون نمایشگاهی

در دکوراسیون نمایشگاهی می بایست فکری در خصوص ویترین های داخلی شود، در نظر بگیرید که ویترین های مورد استفاده برای غرفه های نمایشگاهی به نسبت مغازه ها گوناگون می باشد به این شکل که هرقسمت می بایست به شکل سیار سوار شود و بتوان آن را انتقال داد. همین طور اندازه و ابعاد انتخاب شده برای دکوراسیون نمایشگاهی شما می بایست طبق اصول ویژه ای طراحی شود و محیط بسیاری را اشغال نکند و بازدیکنندگان بتواند با داخل غرفه ارتباط مستقیمی داشته باشد.

در نظر بگیرید که ویترین بندی هایی که در داخل دکوراسیون های داخلی نمایشگاه ها مشاهده می شود می بایست نورگیر باشند و محصولاتی که داخل آن قرار دارد می بایست بطور دقیق تعیین شده باشد.

ویترین های بیرونی در دکوراسیون نمایشگاهی

چنان چه غرفه ای که برای خود انتخاب نموده اید دارای قسمت خارجی مناسبی است بهتر است که به فکر ویترین های خارجی باشید. ویترین های خارجی هم در قسمت دکوراسیون نمایشگاهی به شمار می آید. در نظر بگیرید که این ویترین ها می بایست با اندازه قسمت های غرفه شما تناسب داشته باشد و از زیبایی و همین طور امنیت لازم برخوردار باشد.

نورپردازی در دکوراسیون نمایشگاهی

نورپردازی در داخل دکوراسیون نمایشگاهی اهمیت بسیاری زیادی دارد. نورپردازی های استفاده شده برای قسمت داخلی دکوراسیون نمایشگاهی می بایست آن قدر خلاقانه و قشنگ باشد که بازدید کننده را به سمت خود بکشاند. خوشبختانه طرح بندی هایی که برای نورپردازی داخلی غرفه ها مشاهده می شود خیلی زیبا و متفاوت می باشد.

نورپردازی استفاده شده می بایست از جذابیت لازم را داشته باشد، میزان نور و انتخاب رنگ آن می بایست با نوع محصولات نمایشی هماهنگی داشته باشد. سیستم های نورپردازی می بایست در وضعیت مکانی خیلی  مناسبی قرار بگیرند.

در نظر بگیرید که مشخص کردن اندازه یک غرفه بر حسب سلیقه و ذوق نخواهد بود و این ذهنیت که هرچه غرفه بزرگ تر باشد بنابر این اعتبار شرکت زیادتر است اشتباه است از طرفی بیش از اندازه کوچک بودن غرفه هم موجب   می شود که اهداف شرکت محقق نگردد به این شکل برای مشخص کردن قسمت های تزیینی داخلی غرفه ها می بایست اندازه گیری ها به شکل دقیق محاسبه گردد.

فضای داخلی دکوراسیون نمایشگاهی در یک نگاه

اولین کار برای دکوراسیون نمایشگاهی می بایست محیط نمایش محصولات به شکل دقیق تعیین گردد، قسمتی برای مذاکره هم انتخاب شود، قسمت اطلاع رسانی هم می بایست ساده ولی خیلی زیبا درست شود، و همین طور محیط نمایشی تصویری خیلی قابل قبولی هم در نمایشگاه به وجود آید.

از طرف دیگر چنان چه تمایل دارید می توانید فضایی کلاسیک و زیبا برای مبلمان اداری هم در نظر داشته باشید. در دکوراسیون نمایشگاهی محیط پذیرایی و خدمات از دید بازدیکنندگان از اهیمت زیادی برخوردار است.

قسمتی که برای لوازم اضافی و انبار که در نظر می گیرید می بایست از نظر امنیت در وضعیت خیلی مطلوبی قرار بگیرند. جدیدترین ایده در دکوراسیون داخلی نمایشگاهی بهره گیری از محیط آموزش می باشد، در این محیط می توانید یک سری توضیحات مورد نیاز به بازدیدکنندگان ارائه کنید که خیلی جالب به نظر می آید.

قسمت اطلاعات در فضاهای نمایشگاهی که به شکل معمول در اول غرفه ها قرار دارد برای اطلاع رسانیو  آشنایی با بازدیدکنندگان و شرکت ها محسوب می شود. این قسمت می بایست بسیار زیبا و ویژه طراحی شود به شکلی که دسترسی خریدار به بروشورها خیلی آسان باشد و همین طور آرامش به خصوصی داخل غرفه ها مشاهده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *