عامل های تاثیر گذار در فروختن غرفه نمایشگاهی

تجهیزاتی که باید در غرفه سازی نمایشگاهی استفاده شوند
آگوست 15, 2018
با انواع سازه های غرفه بیشتر آشنا شوید
آگوست 17, 2018

عامل های تاثیر گذار در فروختن غرفه نمایشگاهی

در این مطلب می خواهیم در مورد عامل های تاثیر گذار در فروختن غرفه نمایشگاهی توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. غرفه سازی اثر گذار در فروختن و بودن شرکت شما در نمایشگاه صنعت مربوطه برای پیروزی در بازاری به سرعت  رقابتی امری حیاتی می باشد. احتمالا شما هم جز افرادی هستید که می خواهید غرفه خود را بفروشید ما در اینجا سعی کرده ایم نکاتی که در فروختن غرفه به شما کمک می کند برای شما بگیم . پس در ادامه با این نکات همراه ما باشید.

عامل های تاثیر گذار در فروختن غرفه نمایشگاهی

نکته یک:

برای آغاز ، علایق اولیه ی مدیر بازاریابی خود را فهرست نمایید. او می بایست در راه اندازی برنامه ی ساخت غرفه ی شما شریک تبلیغاتی متعهدی باشد. اگر در شرکت خود بخش ارتباطات ندارید، شرکت نمایشگاهی خود و یا مشاوری از خارج برای ساخت غرفه استخدام نمایید. چنان چه هزینه ی استخدام مشاور را ندارید، خود و گروه  فروش را با اصول نخستین فروش در نمایشگاه آشنا نمایید.

نکته دو:

راه اندازی غرفه و ارزش نمایشگاه را خوب درک کنید و تلاش کنید.برای غرفه سازی اثر گذار در فروش، بازاریاب های کسب و کار به کسب و کار هر ساله از خصوصیات غرفه های نمایشگاهی به عنوان قسمت با ارزشی از تبلیغات خود بهره مند می شوند. بازرسی 9 رویکرد بازاریابی که به وسیله کمپانی های بزرگ اخذ می شود نشان داده است که غرفه های نمایشگاهی بعد از فروش و تبلیغات از لحاظ کسب درآمد در رتبه ی سوم می باشد. این معنی این است که شما می بایست برای باقی ماندن در رقابت می بایست وقت و تلاش لازم را به ساخت غرفه های نمایشگاهی مختص دهید.

نکته سوم:

استانداردهایی لازم برای طراحی ،کیفیت، ساخت غرفه مشخص نمایید تا مکان غرفه را بهبود دهد. یک غرفه ی نمایشگاهی که به خوبی عرضه می گردد خواهد توانست جاذبه ای خاصی داشته باشد، به ویژه چنان چه در نمایشگاهی که با استانداردها و دستورالعمل های ویژه برای غرفه ها شرکت نمایید. غرفه های که قابلیت حمل و نقل و سفارشی دارند در حال حاضر از طریق کارشناسان قابل دسترسی می باشند و آنهاخواهند توانست کل طراحی غرفه و راه اندازی غرفه و منتقل کردن آن به محل نمایشگاه را انجام دهند. مواد سبک و وسایل پیش درست شده کار مونتاژ، شکستن و حمل و نقل را راحت و کم هزینه کرده اند.

نکته چهارم:

به کارمندان خود آمزش دهید تا بتوانند در غرفه فروشندگی انجام دهند. به خاطر داشته باشید که برای چه افرادی کار انجام می دهید، و تمایل دارید خریداران چه چیزی در مورد محصول و خدمات بدانند. پیام را با کارمندان تمرین کنید تا صریح و شفاف باشد. اطمینان حاصل کنید که کارمندان آگاه در غرفه به پرسش ها جواب دهند. اطمینان حاصل کنید که نمایندگان مناسبی برای شرکت می باشند و اتیکت دارند – چیزی میل نکنند، ننشینند، با همدیگر حرف نزنند و خریداران را نادیده نگیرند.

نکته پنجم:

برای غرفه سازی اثر گذار در فروختن از منابع اطمینان دارد راهنمایی بگیرید. با پیشرفت صنعت نمایشگاه، منابع حامی افرادی که تمایل دارند نمایشگاه را به قسمت اصلی بازاریابی خود مبدل کنند هم رشد داشته اند. همزمان با برنامه ریزی فروختن و بازاریابی، به ارزش ساخت غرفه های نمایشگاهی خوب و یا ارتقا پیدا کرده هم دقت نمایید. در مکان کسب و کار حال حاضر ، مکانی که تکنولوژی های پیشرفته ی تجارت الکترونیک و موبایل ها ملاقات های رو در رو را از بین برده اند، کمپانی شما به احتمال زیاد در پی استفاده از حداکثر از نمایشگاه ها می باشد تا بتواند به گروه فروش کمک نمایند. تولید غرفه خوب با طراحی خاصی کمک زیادی در برند سازی و رقابت با همکاران و فروختن هر چه زیادتر به کمپانی شما می کند.

مطلب مرتبط:

تجهیزاتی که باید در غرفه سازی نمایشگاهی استفاده شوند

نکته های مهم در غرفه سازی نمایشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *