تجهیزاتی که باید در غرفه سازی نمایشگاهی استفاده شوند

نکته های مهم در غرفه سازی نمایشگاه
آگوست 15, 2018
عامل های تاثیر گذار در فروختن غرفه نمایشگاهی
آگوست 16, 2018

تجهیزاتی که باید در غرفه سازی نمایشگاهی استفاده شوند

در این مطلب می خواهیم در مورد تجهیزاتی که باید در غرفه سازی نمایشگاهی استفاده شوند توضیحاتی برای شما عزیزان ارائه کنیم . همان طور که می دانید زمانی که می خواهید غرفه ای را طراحی کنید و بسازید باید یکسری لوازم در اختیار داشته باشید تا با آنها بتوانید غرفه ای که مد نظر شماست را بازسازی کنید. در ادامه با توضیحات بیشتر همراه ما باشید.

تجهیزاتی که باید در غرفه سازی نمایشگاهی استفاده شوند

لوازم غرفه سازی نمایشگاهی:

این روزها به به علت رقابتی بودن بازار، تولیدکننده گان در عرصه تجارت برای ارائه و در معرض دید قرار دادن محصولات خود،به طرف جذاب کردن به کالاهایشان برای جذب کردن خریدار زیادتر و هم نشان دادن توانمندی ها و پتانسیل های واقعی خود در عرصه ساخت و ساز و تولید، روی کرده اند . این امر به وسیله متخصصان غرفه سازی به شکل گروهی انجام می شود.

گروه طراحی که همه ی مرحله های درست کردن یک غرفه به همراه وسایل را بر عهده دارد، با ابتکار عمل و پتانسیل زیاد در نظر دارد تا مکان ارائه تولیدات را با ابتکارت ویژه خود به شکلی طرح بندی کند تا علاوه بر نمایش کیفیت واقعی محصول ، سبب تاثیر بر تصمیم گیری بازدیدکننده ها و جلب توجه آن ها گردد که به تبع این امر راه برای رشد بازار کسب کار باز خواهد شد.

وسایل نمایشگاهی که یکی از ابزارهای مورد نیاز برای توسعه این امر انجام می شود کار را سهولت می بخشد و گروه طراح غرفه‌های نمایشگاهی را در این امر همراهی می کند. در هر نمایشگاه قسمت های گوناگونی وجود دارد که طراحان با در نظر داشتن احتیاجات خریداران به این امر می پردازند از جمله این مورد ها که گروه طراح به تجهیزات غرفه سازی باید الزامات لازم را داشته باشد ؛

 1. فضای دیدن محصول
 2. قسمت اطلاع رسانی
 3. قسمت مذاکره و مشاوره
 4. قسمت نمایش های به شکل تصویری
 5. قسمت مبلمان اداری
 6. قسمت لوازم اضافی یا انبار
 7.  قسمت سرگرمی

این قسمت ها که در هر نمایشگاهی تفکیک پذیر نیستند باید به شکلی طراحی گردد که دارای مجموعه ای از خصوصیات و خصلت ها باشد از جمله مورد های که طراحان غرفه می بایست در نظر داشته باشند؛

 • تکراری نبودن فضاها قبلی با فضا
 • روش های بروز در طراحی
 • استفاده از رنگ ها گوناگون برای جذب بادید کننده
 • استفاده از وسایلی که دوام بالایی داشته باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *