تبلیغات تصویری چه اهمیتی در غرفه نمایشگاهی دارد

مناسب ترین روش برای نمایش 2 برند در یک غرفه نمایشگاهی چیست؟
آگوست 21, 2018
نکاتی در مورد انواع غرفه نمایشگاهی
آگوست 23, 2018

تبلیغات تصویری چه اهمیتی در غرفه نمایشگاهی دارد

در این مطلب می خواهیم در مورد اینکه تبلیغات تصویری چه اهمیتی در غرفه نمایشگاهی دارد توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. برای آغاز هرکاری معموولا برای اینکه آن کسب و کار رونق بگیرد باید تبلیغات انجام داد چه در فضای مجازی چه در واقعیت، حالا ما در اینجا در مورد این موضوع بیشتر برای شما توضیح خواهیم داد که تبلیغات چه تاثیری در نمایشگاها دارد. همراه ما باشید.

تبلیغات تصویری چه اهمیتی در غرفه نمایشگاهی دارد

لایت باکس چیست؟

لایت باکس ها که با اسم بک لایت هم شناخته شده است قالب های از جنس فلکس می باشند که از پشت به آن ها نور برخورد کرده است و به قالب های پشت نوردار اثر زیادی در جذب کاربر دارند. به شکلی که به صورت توسعه یافته در بیلبوردها، نمادها،تبلیغات فضای باز و غرفه های نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.

تبلیغات به شکل لایت باکس تا 40 ٪ توجهات زیادتری را به برند شما مجذوب می کند

بر حسب مطالعه ای که در مورد اثر لایت باکس در تبلیغات در امریکا صورت گرفته است لایت باکس ها این توانایی را دارند تا 40 ٪ توجهات زیادتری را به پیام برند شما مجذب نمایند، چرا که این توانایی را دارند که هم از لحاظ بعد مسافت و هم از لحاظ تعداد دفعات و زمان توجهات بیشتری را به خود جلب کنند و خوانایی بیشتری نسبت به پسترهای معمولی دارند و موجب ایجاد تمایز از دیگران و جلب توجه خریداران هدف می شوند.

نکته های در ساخت لایت باکس

اندازه لایت باکس

اندازه لایت باکس ها خیلی مهم است. استفاده از لایت باکس های کوچک نمی تواند به شما در دست یافتن به هدفتان کمک کند، در صورتی که لایت باکس هایی با اندازه بزرگ توجهات بیشتری را به خود جذب می کند. پس توجه داشته باشید که عرض و طول لایت باکس هایتان از 1 متر پایین تر نباشد.

طراحی گرافیکی لایت باکس

در ساخت و طراحی موارد گرافیکی پوسترهای لایت باکس ها می بایست توجه کنید که از درج اطلاعات بیشتر از حد در 1 پوستر راجع به محصولات یا فعالیت هایتان خودداری کنید، چرا که تجربه نشان داده است که معمولاً بازدید کنندگان نمایشگاه زمان خیلی کمی را برای بازرسی پوسترهای شما مختص می دهند و معمولاً به یک نگاه سطحی راضی هستند. پس می بایست بتوانید پیام خود را در نگاه اول به کاربر انتقال دهید و اطلاعات زیادتری را از طریق بروشورها و کاتالوگ ها به اطلاع خریداران برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *