گرافیک چه تاثیری در تجارت غرفه سازی نمایشگاهی دارد؟

چاپ کاتالوگ در چاپخانه
اکتبر 11, 2018
ایده های جالب برای راه اندازی غرفه های نمایشگاهی
اکتبر 14, 2018

گزارش تصویری سومین روز غرفه سازی نمایشگاه ایران پلاست 3¯+"@¯ÙV

گرافیک چه تاثیری در تجارت غرفه سازی نمایشگاهی دارد؟

در اینجا قصد داریم در مورد اینکه گرافیک چه تاثیری در تجارت غرفه سازی نمایشگاهی دارد؟ توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم که شاید برای شما مفید باشد. اگر از آن دسته افراد هستید که قصد دارید یک غرفه نمایشگاهی راه اندازی کنید باید اولین چیزی که به ذهن خطور می کند طراحی گرافیکی غرفه باشد. به دلیل اینکه جذاب بودن غرفه باعث می شود تا مخاطب را به سمت خود جذب کنید و به کسب و کار شما رونق ببخشد، از این رو از اهیمت زیادی برخوردار است . در ادامه با توضیحات بیشتر در این زمینه همراه ما باشید.

گرافیک چه تاثیری در تجارت غرفه سازی نمایشگاهی دارد؟

راه اندازی غرفه نمایشگاهی

ارائه غرفه نمایشگاهی تان و نگاره ها و گرافیک ها می تواند تاثیر زیادی روی برندتان داشته باشد. برخی برندها احتمال دارد تمرکز روی گرافیک های نمایشگاهی را ازاد نموده و منحصراً روی غرفه نمایشگاهی تمرکز داشته باشید. گرافیک ها و نگاره هایتان نقش اصلی را بازی می کنند چنان چه بدرستی اجرا شود می توانند به شما در دستیابی به هدف بازاریابیتان کمک زیاد بکند. در آخرین مورد، بسیاری طراحان غرفه سازی نمایشگاهی در هندوستان وی خلق گرافیک های برجسته برای تطبیق و همنوا سازی غرفه هایشان تمرکز داشته اند. اینجا به علت اینکه چرا شما احتیاج دارید تا بر روی گرافیک های غرفه سازی برای اطاقک های نمایشگاهی سرمایه گذاری کنید وجود دارد.

اصلی ترین نکته ها برندسازی در غرفه سازی

به برندتان یک شخصیت خاصی دهید: یک غرفه ی مناسب حتماً توجه را به خود جلب می کند ولی زمانی که تو در یک نمایشگاه بزرگ شرکت می کنی و با دیگر برند ها در حال رقابت هستی؛ می بینید که برندهای متفاوتی  موقعیت های خودشان را دارند که مختلف و منحصر به فرد است . یک طراحی غرفه سازی خوب بدون گرافیک های مناسب و برجسته هیچوقت کامل نیست. گرافیک ها هویتی دیگری به برندتان خواهد داد. گرافیک هایی که به دقت گزینش می شوند حتّی برندتان را تعریف می کند. آن ها یک بررسی از برندتان را ارائه داده و طراحی غرفه نمایشگاهی تان را نگاه می کنند، زمانی که شما در حال نمایش در کنار متخصصان و رقبای صنعتی خود می باشید، باید تمام وقت حریص باشید تا آن ها را تحت الشعاع قرار دهید یک روش جلب توجه به غرفه تان با تقاضا از طراحان غرفه سازی برای گرافیک های پر رنگ و چشمگیر و برجسته است. در دریای برندها، گرافیک های روشن برجسته می تواند هر برندی را تحت الشعاع می گذارد. این مسأله به غرفه تان شکلی منحصر به فرد خواهد داد. طراحی غرفه گرافیک های جسورانه که روی بنرها یا سر ستون ها چاپ می گردد برندتان از دور قابل مشاهده است.

همیشه پیشنهاد می کنیم که روی پرچم های بنرها و سرستون های چاپ شده سرمایه گذاری داشته باشید. برای این که برند و غرفه تان می تواند حتّی از فاصله ای دور کشف شود پیام کلیدیتان را انتقال دهد و هدف عمده گرافیک ها روی غرفه تان منتقل کردن پیام کلیدیتان به تماشاچی ها است بر حسب اهداف بازاریابیتان، پیام کلیدیتان را مشخص کنید پیام کلیدیتان می بایست یک ریسمان باتماشاچی برقرار نمایند این مسأله می بایست به این شکل خلاصه شود که چه چیزی را در حال ارائه دادید و چرا مشتری به آن احتیاج دارد. زمانی که پیام کلیدیتان آماده باشد، گرافیک ها می بایست همگام با گرافیک ها باشد. و زمانی که شما ترکیبی بی نقص از گرافیک ها و پیام دارید، غرفه نمایشگاه تان به طرف خلق یک ضربه نهایی جهش پیدا خواهد کرد. اهیمت یادآوری بر مد را افزایش دهید. در تصاویر از کلمه های بلندتری استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *