گرفتن سهم بازار چاپ دیجیتال از چاپ افست ادامه دارد

کاتالوگ و بروشور چیست؟ و این دو با هم چه تفاوت هایی دارند؟
آگوست 4, 2018
عنصر های 5 گانه در طراحی غرفه سازی
آگوست 8, 2018

گرفتن سهم بازار چاپ دیجیتال از چاپ افست ادامه دارد

در این مطلب می خواهیم در مورد گرفتن سهم بازار چاپ دیجیتال از چاپ افست توضیحاتی را برای شما عزیزان ارائه کنیم . با رشد و پیشرفت تکنولوژی تا به الان چاپ دیجیتال توانسته سهم بزرگی از بازار را بگیرد در پایین به این مقدار رشد در این سالها اشاره کرده ایم که می توانید مطالعه کنید . همراه ما باشید.

گرفتن سهم بازار چاپ دیجیتال از چاپ افست ادامه دارد

در آخرای سال ۲۰۱۷ ، چاپ دیجیتال به رشد ۱۶.۲ ٪ از ارزش بازار چاپ جهانی دست پیدا کرد و ۲.۹ ٪ حجم در مقایسه با ۲.۱ ٪ حجم سال ۲۰۱۲ را از آن خود کرد. پیش‌بینی شده است که چاپ دیجیتال تا سال ۲۰۲۲ به ۳.۹ ٪ حجم خواهد رسید. متخصصان با خوش بینی می گویند که دوره ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ بیشترین زمان پیشرفت چاپ دیجیتال می باشد.

رشد چاپ افست در سال 2017

در صورتی که در سال ۲۰۱۷ ، چاپ افست به چشم ‌انداز چاپ جهانی، با بیش از ۷۰ درصد تمام خروجی‌ها، توانست رکورد چاپ را از آن خود کند، ولی در حال حاضر با در نظر داشتن رو به پیشرفت تکنولوژی و سریع تر بودن  عملیات چاپ، در خواست برای محصولات چاپ دیجیتال زیادتر شده است. پیشرفت در استفاده از چاپ جوهر افشان و چاپ تونری موجب شده سهم بسیاری را در این صنعت تغییر داده‌ است. قیمت بالای چاپ دیجیتال نسبت به چاپ آنالوگ موجب شده که اشخاص و خریداران در انتخاب چاپ دیجیتال اندکی تردید داشته باشند باشند.

چاپ دیجیتال در اوایل سال 1997

چنان چه چاپ دیجیتال در اوایل سال 1997 که تازه بسته بندی شروع به کار کرد، معرفی شد، ولی هنگامی که کاربران زیادی با این تکنولوژی تازه بیشتر آشنا شدند حاضر بودند سرمایه گذاری های خود را روی این تکنولوژی انجام دهند. آن زمان بازار روی چاپ دیجیتال فوکوسزوم کرده بود و برای استفاده کردن از این تکنولوژی که بازار را در دست گرفته است و بازار را به طرف خود می کشاند، سرمایه گذاران دست از پا نمیشناختند. هر سال تکنولوژی ها و نوآوری ها در این زمینه چاپ بسیار رشد کرد و هزینه نهایی چاپ کاهش پیدا می کرد و فرصت‌های زیادتری را برای تجارت‌های کوچک‌تر ایجاد می کرد.

این تکنولوژی موجب شد هزینه آخری کار هر روز کاهش پیدا کند و سرعت چاپ بالاتر و زمان اجرای کمتر میشد و شرکت های گوناگون که در زمینه چاپ فعایت داشتن واردار به استفاده از این تکنولوژی میشدند تا موثع هدر رفت خود را به مقدار خیلی یالایی کم کنند.

خیلی از چیزها در هر زمینه صنعت چاپ تغییر اند، ولی بیشترین تغییرات هنوز متعلق به چاپ جوهر افشان می باشد که در آن کیفیت دست‌ یافتنی ، همراه با توانایی ثبات چاپ و اطمینان، به حد بالایی بهبود پیدا کرده است .تغذیه کاغذ در بازار در دسترس بودند و به نظر می آید که آنها برای چاپ کاربردهای بالایی دارند . ​

چاپ جوهرافشان پرسرعت ترین فرآیند چاپ است. علت آن در کاربردهای کیفیت ، بیشتر ، قابلیت اطمینان و اقتصادی بودن آن است .همواره نخستین انتخاب برای تولید کم و متوسط است .علاوه بر این ، ما نمی‌توانیم انکار کنیم که چاپ جوهر افشان خیلی تنوع دارد، به مرور زمان مسیر و راه خود را پیدا نموده و به میزان کاربران نهایی چاپ جوهر افشان به شکل چشمگیری افزایش‌ پیدا کرده است .ارزش چاپ تبلیغاتی در سال ۲۰۱۷ حدود ۳۸.۶ میلیارد دلار می باشد و انتظار می‌رود که به ارزش ۵۰ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۲ رسیده باشد. ​

مطلب مرتبط:

فرق بین چاپ دیجیتال با چاپپ افست چیست؟

چاپ کاتالوگ و نکات مهم آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *