استاندارهای اصلی و مورد نیاز در غرفه سازی نمایشگاهی

نکاتی در مورد انواع غرفه نمایشگاهی
آگوست 23, 2018
عامل های مشخص کننده قیمت غرفه نمایشگاهی
آگوست 26, 2018

استاندارهای اصلی و مورد نیاز در غرفه سازی نمایشگاهی

در این مطلب می خواهیم در مورد استاندارهای اصلی و مورد نیاز در غرفه سازی نمایشگاهی توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. یکی از مسائل مهم در غرفه سازی خصوصیات فرهنگی و اقلیمی آن است و از مواردی دیگر که می توان به آن می خواهیم اشاره کنیم سرعت و کیفیت کار آن است. در ادامه با توضیحات بیشتر در مورد این استانداردها همراه ما باشید.

استاندارهای اصلی و مورد نیاز در غرفه سازی نمایشگاهی

استاندارهای اصلی و مورد نیاز در غرفه سازی نمایشگاهی

یکی از مواردی که به طور معمول در غرفه سازی نمایشگاهی به چشم نمی خورد، خصوصیت های اقلیمی و فرهنگی می باشد. در واقع شما می بایست طرحی مناسب با وضعیت اقلیمی اشخاص گوناگون ایجاد کنید. ساختمان غرفه می بایست با هدف های مشخص شده سازگاری داشته باشد. برای مثال نمی توانید برای تبلیغ کالاها هنری از محیطی تاریک و بی روح بهره گیری کنید. می بایست به موراد فنی برای طراحی غرفه نمایشگاهی ترتیب اثر داده شود. برای مثال نور، ارتفاع سقف، رطوبت کافی، مقاومت کف، دیوارهای جانبی،  مسیر ورود و خروج، مجل میز اطلاعات، همگی در این روند اثر گذار می باشند.

در غرفه سازی نمایشگاهی خاص به نظر برسید

یکی از مواردی که بازبینی آن خالی از لطف نیست رعایت شروط لازم است. توجه داشته باشید که غرفه شما می بایست نسبت به دیگر غرفه های متمایز باشد. به طور کلی وجود یک دکوراسیون مناسب موجب می شود که بازدید کننده به آسانی به به غرفه جذب شود. بهتر است که گستردگی غرفه شما به نسبت غرفه های مجاور مناسب باشد. یکی از المان های اصلی در ساخت غرفه نمایشگاهی نقاشی دیواره ها است و می بایست عنصر رنگ به طور دقیق اعمال شود.

دکوراسیون بندی که برای غرفه سازی نمایشگاهی در نظر گرفته شده است می بایست دارای شکل زیبا و عملکرد خوبی باشد. در واقع سراحی غرفه می بایست به صورتی باشد که دقت مردم را به آن معطوف کند. تلاش کنید که مکان تعیین شده ای برای هر کالا در نظر گرفته شده است. غرفه نمایشگاهی می بایست به شکلی  طراحی شود که نشان دهنده کیفیت کالا است.

ویترین بندی مناسب از دسته مورد های اصلی در غرفه سازی نمایشگاهی می باشد. در واقع ویترین ها می بایست به شکلی طراحی شده باشند که از فضای شلوغ شدن جلوگیری شود و پنل های غرفه ها هم می بایست به آسانی در دسترس قرار گیرد. چیدمان کالاهای نمایشی مناسب است که اندکی با نظم زیادتری دنبال گردد و در هر قسمت از قسمت دیگر تفاوت ظاهری در زمینه چیدمان حاصل گردد.

اِلمان های اصلی در غرفه سازی نمایشگاهی

از خصوصیات خوبی که برای طراحی غرفه نمایشگاهی در نظر گرفته شده است کیفیت و سرعت کار می باشد. در واقع می بایست کالاهای مورد نظر طبق زمان تعیین شده ای ساخته شود. بهتر است که محیطی برای استراحت کردن کارکنان در نظر گرفته شود به شکلی که بیرون از دید بازدید کنندگان باشد.

رنگ آمیزی در غرفه سازی نمایشگاهی خیلی با ارزش است، رنگی که برای محیط کلی در نظر گرفته می شود می بایست با نوع کالا هماهنگی داشته باشد، میز و صندلی و دیگر اقلام درون غرفه می بایست از هارمونی مناسبی برخوردار باشند. در نظر بگیرید که برای تولید غرفه نمایشگاهی می بایست اول یک طرح کامل تعیین شود و از نظر خریدار مورد بازرسی قرار بگیرد و در صورت مناسب بودن ایده اولیه ، می بایست دیگر تقسیم بندی های غرفه به صورت دقیق دنبال شود. در اصول غرفه سازی نمایشگاهی به طور معمول همه ی قسمت ها از یک چارت استانداردی برخوردار می باشند و این موضوع موجب می شود که شما بتوانید بررسی دقیقی در قسمت های گوناگون داشته باشید و تغییرات لازم به سادگی اعمال گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *